KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13249405
nr 1324 9405
Olle Nordberg
(1905-1986), Sverige
Oljemålning, Fäbodar. Signerad, daterad -43. Olja på pannå, 29x39 cm
Olle Nordberg, född 1905, död 1986, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 4 maj 2020
kl 19:37:59
4/5 16:43:28